Herbaciarnia Czartoryska | O nas
15281
page-template-default,page,page-id-15281,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-4,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Serdecznie witamy w Herbaciarni Czartoryskiej!                

 

              Świat herbaty i kawy zawsze był naszą pasją. Owocem tej pasji stała się Herbaciarnia Czartoryska, którą otworzyliśmy w  2013 roku, w malowniczych Puławach nad Wisłą.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty odzanaczały się najwyższą jakością oraz aby spełniały Państwa oczekiwania.

Dla naszych gości sięgamy po najbardziej wyrafinowane i ekskluzywne produkty, takie jak na przykład ‚herbaty lotnicze’, czy rzadko spotykane, wysokiej klasy gatunki kaw i stale wzbogacamy naszą ofertę.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Herbaciarni Czartoryskiej – miejsca magicznego, cudownie pachnącego, oferującego kawy i herbaty z całego świata.

Będziecie mieli Państwo możliwość rozkoszowania się na miejscu pełnią aromatu naparu lub zakupienia herbaty do domu – chętnie podpowiemy jak ją zaparzyć, by wydobyć z niej to, co najcenniejsze.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości, wzbogaciliśmy naszą ofertę o możliwość zakupów on-line. Natomiast na stronie blogowej celebrujzycie.com możecie Państwo przeczytać o wybranych gatunkach kaw i herbat dostępnych w naszej Herbaciarni, a także o sposobach ich parzenia.

Mamy nadzieję, że zakupy w naszym sklepie spełnią Państwa oczekiwania. Jeśli jednak macie Państwo jakieś pytania, chętnie służymy pomocą i prosimy o kontakt.

 

Tu czas płynie wolnej, a herbata serwowana w tradycyjnych, japońskich imbrykach smakuje lepiej, niż gdziekolwiek…

 

W sezonie letnim, w każde niedzielne popołudnie zapraszamy na cykliczne koncerty muzyki rozrywkowej.